Vizážistika


Vizáž utváří u každého člověka první dojem, proto Vám rádi dopomůžeme k tomu, abyste vypadali ještě lépe… Pracujeme s francouzskou profesionální dekorativní kosmetikou Maqpro. Tato značka má exkluzivní produkty té nejvyšší kvality, které jsou vyráběny ve spolupráci s francouzskými světovými vizážisty. Je první kosmetická značka, která obdržela certifikát ORIGINE FRANCE GARANTIE.

Kosmetika Salon Rio

Nechte naplno vyniknout svoji krásu za pomocí zkušené profesionálky. Rozšiřte si obzory v sebezkrášlování. Naše vizážistka Vám na míru určí nejvhodnější líčení, které podtrhne Vaše přednosti. Vytrhněte se ze stereotypu Vašeho vzhledu a inspirujte se v našem salonu. Správná volba líčení i účesu z Vás učiní neodolatelnou na každé společenské akci.

Líčení pro fotografii a film – pro vytvoření správné atmosféry a zanechání dojmu

Denní a večerní líčení – jemné, decentní, pro každodenní využití

Svatební, plesové a tématické  líčení – líčení na míru s ohledem na Vaše ostatní doplňky nebo danou příležitost (večírek, narozeniny…)

Proměny – máte svůj ideál krásy? Práce společně s kadeřníkem, který navrhne novou barvu a vhodný střihPomůžeme Vám dosáhnout Vašeho vysněného vzhledu. Stačí když přinesete fotografii, na které Vás tato osobnost zaujala. Pečlivým výběrem zkrášlovacích procedur Váš vzhled maximálně přiblížíme Vašemu ideálu.

Nový člověk (proměna stylu) – nevíte si rady se svým vzhledem a toužíte po radikální změně? Svěřte se do našich rukou. Zanalyzujeme Vaše nejsilnější „stránky“ a navrhneme líčení i úpravu vlasů, které výrazně obmění Vaši vizáž. Součástí procedury je také autotrénink, ve kterém Vás naučíme techniky líčení, které odpovídají Vaší změně.

Poskytujeme poradenství

Práce naší vizážistky