Permanentní make-up


Permanentní make-up je stále populárnější služba, která Vás zbaví mnoha starostí s klíčovými partiemi Vašeho obličeje. Nabízíme permanentní obočí, konturu rtů i oční linky.

Co je permanentní make-up?

Permanentní make-up nebo taky permanentní tetování je technika dočasného líčení, při kterém se do horní vrstvy pokožky, velmi tenkou jehlou aplikují přírodní barviva (pigmenty).

Permanentní make-up Vám zajistí dočasné přirozené nalíčení a ušetří ráno práci, ikdyž se budete koupat, budete spát, ráno budete stále vypadat přirozeně krásně. Jeho úkolem je podtrhnout Vaši krásu či skrýt menší nedostatky. Permanent make-up vydrží 2-5 let (záleží na typu pokožky), takže pokud budete chtít poté změnu, nebo permanent jen obnovit můžete si nechat permanent přetetovat.

Aplikace

Při aplikaci permanent make-up používáme znecitlivující anestetika, které minimalizuje bolest při zákroku. Samozřejmě používáme sterilní jednorázové jehly a sterilní rukavice.

Výhody permanentu make-up

Provádíme aplikaci permanentního make-up na obočí , linky, rty. Na obočí se vybere vhodná přirozená barva a klientka má klid od věčného maskování obočí stíny apod. které se při nejnevhodnější situaci stejně smažou. Výborný je i na spodní a vrchní linky. Oči opticky zvětší a podtrhne jejich krásu.