Masáže

Využijte nabídky masáží, které Vám vrátí dobrou náladu i energii. Zaměříme se na Vaše potřeby a přání.
S každým klientem předem zkonzultujeme jeho zdravotní stav a k tomu vybereme vhodnou masážní, zábalovou a aromatickou terapii.

V našem salonu Rio se na masáže používá speciální výhřevná infračervená lampa Solmed 2. Tato lampa zajistí prohřev celého těla, prohřívání šíje, zad a nohou. Výborným pomocníkem je při naší anticelulitidové masáži, kde působí hlubokým prohřátím do podkožní tukové vrstvy a urychluje látkovou přeměnu v cévách.

Relaxační masáž

Tradiční technika pro uvolnění těla, ducha i mysli. Podle Vašeho přání se zaměříme na Vaše problémové partie, které si zaslouží výjimečnou péči. Při masáži dochází k uvolnění šíje, zmírnění a odstranění bolesti zad, relaxaci svalů a působí regeneračně po fyzickém vypětí.

Jemné mobilizační techniky

Jemné mobilizace jsou vynikající k uvolňování kloubních blokád a blokád páteře. Provádí se na sucho bez oleje. Mobilizace obnovuje pohyblivost kloubů a technika uvolňuje přilepené fascie svalů a podkoží, což pociťujeme mnohdy jako nepříjemný tlak, zatuhlost ve svalu nebo pálivou bolest. Metoda je cílená na specifické potíže svalového a šlachového aparátu klienta. Manuálním působením povoluje napětí v úponech a šlachách, postupně se uvolňuje zatuhlé svalstvo. Odstraňují se dlouhodobé bolesti hlavy, šíje, zad, beder, kříže. Tato technika nenahrazuje rehabilitaci a doporučuje se 1x měsíčně.

Parafínový zábal

Parafínové zábaly rukou a nohou představují proceduru, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a změkčení. Po zábalech je ihned vidět změna – kůže, která byla suchá a hrubá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu. Parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, jemné hedvábné pokožky, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů a svalů, vstřebávání otoků, lepšímu hojení ran. Proto je kombinace masáže dlaní a chodidel s parafínovým zábalem nejlepší volbou proti únavě, bolesti, ztuhlosti a pro regeneraci kosterního svalstva.

Detoxikační zábal Magic Wrap

Je jedinou značkou tělových zábalů na světě, u níž bylo prokázáno zaručený okamžitý úbytek centimetrů. Má silný detoxikační a lymfodrenážní účinek, přispívá k odstranění celulitidy, otoků, pomáhá udržovat pokožku hladkou a pružnou bez strií. Zeštíhlí problematické partie a zmenší obvod celého těla o 15 – 20 cm. Účinky jsou viditelné už po první aplikaci, pro lepší výsledky se však doporučuje kůra 4 – 6 ošetření. Zábal je 100% přírodní produkt z Mrtvého moře s vysokým obsahem minerálních látek, které podporují buněčný metabolismus a mají regenerační a antioxidační účinky.

Těšíme se na Vás

Postaráme se nejen o Vaši dokonalou vizáž, ale také o Vaši duševní pohodu. Z našeho salonu odchází žena vždy krásná, s vysokým sebevědomím a v dobré náladě. Muž odpočatý a plný energie.