Manikúra a Pedikúra

Tak jako vlasy a pleť je i vizáž rukou a nehtů viditelnou vizitkou každého člověka. Neupravená ruka při podání, při placení, při pohlazení, i volně položená ruka před sebou nám nedělá dobrou reklamu. I když jsou ruce současně i našim pracovním nástrojem, neměli bychom je v žádném případě zanedbávat, ale naopak jim věnovat maximální péči. Péče o ruce je v dnešní době samozřejmostí jak pro ženy, tak i pro muže.

Japonská manikúra P-shine

Díky této formě úpravy nehtů snadno udržíte Vaše nehty vysoce lesklé, navíc Vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost. Pomocí tohoto výrobku vznikne na povrchu dorzální vrstvy „glazura“, která splňuje nejen estetické nároky, ale zabraňuje i nežádoucímu odplavování přirozených lipidů, čili vysušování nehtů.

Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bezproblémově produkovat kvalitní keratinové buňky, takže celková kondice těchto tkání se průběžně vylepšuje. Vzhledem ke složení je tato japonská manikúra vhodná i pro alergiky. Je založena na vpravování speciální pasty, složené z včelího vosku, mateří kašičky, hlinky křemičité a dalších vitaminů, do nehtu. Dochází tak k prokrvení, díky čemuž nehty rychleji rostou. Po aplikaci jsou nehty pevnější, zdravé a vyživené.

CND VINYLUX

Společnost CND přichází s absolutní novinkou VINYLUX WEEKLY POLISH. Průlomový lak, který vydrží dokonalý celý týden, a navíc bez podkladové báze!

Absolutní novinkou je použití PROLIGHT TECHNOLOGIE, kdy se působením denního světla zvyšuje a prodlužuje trvanlivost tohoto laku. Zároveň je zesílena odolnost vůči odchlipování.

Běžné laky na nehty časem zmatní a odlupují se, zatím co VINYLUX přirozeně zaschne do vysokého lesku.

Konečně je na světě lak, který vám zaručí, že vás nehty nikdy nezradí! Měňte ho proto, že chcete, a ne proto, že je to nutné.

CND CREATIVE PLAY

Proč se přizpůsobovat?

CND Creative Play™ nabízí nové, jedinečné barvy i odvážné odstíny.

PROSTĚ SI HRAJTE.

Laky z řady Creative Play™ obsahují mikronizované pigmenty pro optimální intenzitu barev, hladké nanášení a nádherný lesk.

Dokonalý štěteček se 400 štětinkami umožňuje precizní, plynulou a jemnou aplikaci.

Laky z řady Creative Play™ vám nabízejí 80 zářivých barev a 10 efektů.

7 – FREE neobsahují toluen, kafr, formaldehyd, ftaláty (DBP), formaldehydovou pryskyřici, xylen, metyletylketon (MEK).

CND SHELLAC

CND SHELLAC POWER POLISH – patentovaná UV3 technologie zajišťující vysoký zrcadlový lesk a dlouhé 14-ti denní nošení bez poškození. Nejšetrnější metoda zpevnění a lakování přírodních nehtů. Na rozdíl od gelů a gel-laků, které vyžadují při odstranění nešetrné namáčení a pilování, se odstranění tohoto laku provádí za pomoci SHELLAC odstraňovacích polštářků, které se připevní přesně na nehet. Díky speciální technologii se barevná vrstva rozpadne.

Postup aplikace:

  • dezinfekce rukou
  • manikúra suchá
  • vrstva Shellac base
  • vrstva Shellac color
  • vrstva Shellac color
  • vrstva Shellac top
  • všechny čtyři vrstvy se postupně vytvrdí v UV lampě
  • vmasírování výživného olejíčku na nehtové okolí
  • výživný a hydratační krém na ruce

Po 14 dnech se doporučuje aplikaci opakovat nebo odstranit Shellac odstraňovačem.

GEL-LAK

Inovativní gelový lak na nehty se používá přímo na přírodní nehty jako klasický lak, ale nechá se navíc vytvrdit UV-lampou (stejně jako vrstvy gelu při aplikaci gelových nehtů). Specifický je právě svou jednoduchostí aplikace, vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Zářivý lesk gel-laku vydrží až tři týdny.

Aplikace gel-laku

Proces aplikace je ve srovnání s nanášením gelových nehtů rychlejší a jednodušší. Přírodní nehet se ošetří jako při klasické manikúře bez použití gelových změkčovačů. Nanese se vrstva základního (čirého) gel-laku a nechá se vytvrdit dvě minuty v 36W UV lampě. Poté se aplikuje v jedné nebo ve dvou tenkých vrstvách barevný gel-lak a opět se každá vrstva nechá vytvrdit dvě minuty v 36W UV lampě. Pro konečný lesk a fixaci se nanese základní gel-lak, který se opět vytvrdí dvě minuty v 36W UV lampě. Nakonec se pomocí čističe gelu setře výpotek.

Odstranění gel-laku

Gel-lak se odstraní přiložením fólie s buničitou vatou namočenou v čistém acetonu, takže působí pouze na povrchu gel-laku a po 10 až 15 minutách se rozpuštěný gel-lak odloupne např. pomerančovým dřívkem. Inovativní na gel-laku je právě fakt, že po odstranění nejsou nehty zažloutlé ani porušené, naopak se zpevní a lze je vyleštit.

Parafínové zábaly na ruce – klíč ke krásné pokožce

Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhanějším částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme… Tato zátěž se následně projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nevzhlednými záděrami či slabými a třepícími se nehty. Ale i těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám věnujete náležitou péči. Pokud i vy toužíte po dokonalých rukách, ideální pro vás budou zejména oblíbené parafíny na ruce!

Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.

Účinky parafínových zábalů na ruce:

– zlepšují prokrvení pokožky,

– uvolňují svaly a klouby,

– vypínají a zjemňují pokožku,

– zanechávají ruce hladké a odpočinuté,

– příjemně prohřívají pokožku,

– vyživují a zpevňují nehty.

Modeláž nehtů

Čisté a krásné ruce jsou součástí přispívající k pěstěnému vzhledu každé ženy. Pokud ženě její vlastní nehty nemohou narůst do požadované délky nebo pokud nejsou dostatečně silné, lze tento problém vyřešit aplikací umělých nehtů. Vlastní nehet lze prodloužit buď nanášením akrylové hmoty, nalepením umělého nehtu, gelů nebo kombinací těchto metod. Umělý nehet aplikujeme vždy tak, aby vypadal přirozeně a nebránil v růstu vlastnímu nehtu.

Umělé nehty se používají v těchto případech:

– pro zakrytí zlomených nebo poškozených nehtů,

– pro zlepšení vzhledu velmi krátkých nebo špatně tvarovaných nehtů,

– pro překonání zlozvyku okusování nehtů,

– pro ochranu nehtů před třepením nebo lámáním.

Vzhledem k tomu, že Vaše nehty neustále rostou, doporučujeme max. po třech až čtyřech týdnech nehty opět odborně ošetřit a doplnit.

Mokrá pedikúra (45 až 60 minut)
Jedná se o příjemnou proceduru, která začíná očistnou koupelí. Ta pomůže ke změkčení otlaků, mozolů a zrohovatělé kůže, která je poté odstraněna skalpelem. V případě nutnosti je provedeno odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů. Samozřejmostí je stříhání a pilování nehtů i ošetření jejich okolí. Mokrá pedikúra je zakončena masáží chodidel.

Suchá pedikúra (60 minut)
Suchá pedikúra je bezbolestná procedura, při které dochází k ošetření nohou přirozeným způsobem – broušením. Nejprve je provedena desinfekce nohou. Následuje odbroušení zrohovatělé kůže, bezbolestné odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů, zbroušení nehtů a ošetření jejich okolí pomocí rotační brusky. Vše je zakončeno masáží chodidel.

Kombinovaná pedikúra – mokrá, suchá (60 minut)
Jedná se o kombinaci obou předchozích metod, která zahrnuje: očistnou koupel, odstranění otlaků a zrohovatělé kůže (skalpelem), bezbolestné odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů, vyhlazení chodidel rotační bruskou, stříhání a pilování nehtů, ošetření jejich okolí a vše je opět zakončeno masáží chodidel.

FOOTLOGIX® – snoubení medicíny s pedikúrou
V souladu s měnícím se přístupem k potřebám v péči o nohy odborníků a jejich klientů, byla vyvinuta řada produktů Footlogix® obsahuje jedinečnou technologii Dermal Infusion Technology®, která napomáhá aktivním látkám proniknout rychleji a hlouběji do problematické kůže nohou. Změny jsou viditelné již v prvních dnech, ať už se jedná o běžnou suchou pokožku nohou nebo závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.
Produkty Footlogix ® jsou:

BEZ OKLUZE Nevytváří neprůchodný, nepropustný film, tudíž nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky.

NEMASTNÉ Ponožky i boty lze nosit ihned po aplikaci pěny, nezničí ani kompresní punčochy.

HYGIENICKÉ Aplikátory mají uzavřený systém, který brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu produktu, čímž nedochází ke kontaminaci a umožňuje tak antibakteriální dávkování.

EFEKTIVNÍ Pečuje o problematickou pokožku nohou od suché pleti až po diabetickou nohu, chrání pleť před infekcemi.

ÚČINNÉ Překvapivé výsledky po první aplikaci a viditelné změny již v pouhých pár dnech.

SCHVÁLENÉ předními lékaři a podiatry po celé Evropě a Severní Americe.

Povzneste svou pedikúru na transformující péči o nohy. Footlogix ® vám to umožní.

Těšíme se na Vás

Postaráme se nejen o Vaši dokonalou vizáž, ale také o Vaši duševní pohodu. Z našeho salonu odchází žena vždy krásná, s vysokým sebevědomím a v dobré náladě. Muž odpočatý a plný energie.