Kosmetika


kosmetika2Pracujeme s kosmetikou SynCare, která je českou kosmetikou na trhu už od roku 1996, vyznačující se profesionálními dermokosmetickými přípravky, které jsou na hranici lékařské a estetické péče. Díky vysoké úrovni přípravků je kosmetika SynCare využívaná tisící spolupracujícími lékaři, kosmetickými salony a lékárnami v Česku, Německu, Rakousku, Velké Británii a Řecku.

Dále se u nás používá ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE DUO a GALVANICKÁ ŽEHLIČKA.

Ultrazvuková špachtle duo

Tato technologie plně nahrazuje nepříjemné mechanické čištění pleti. Vyhlazuje vrásky, urychluje obnovu buněk, redukuje kruhy a váčky pod očima a velice dobře zapracovává účinné látky do pleti. Její předností je vysoce účinné, bezbolestné a šetrné hloubkové čištění pleti do hloubky, kde uvolňuje ucpané póry a odstraňuje z pórů nečistoty včetně černých teček. Intenzivně regeneruje pokožku do hloubky a umožňuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků do pleti. Navrací pokožce její přirozenou pružnost a zpomalují tak její předčasné stárnutí. Předností tohoto kosmetického přístroje je také prevence proti akné a zlepšování kvality pleti. Účinné čištění i na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Opakovaným ošetřením docílíme zásadního zlepšení kvality pleti, který je vidět již při prvním ošetření.

kosmetika1Galvanická žehlička

Galvanická žehlička je vhodná pro detoxikaci pleti, léčbu akné, odstraňování vrásek, odstraňování pigmentových skvrn, zlepšení prokrvení pokožky, čistění. Pokud se na pleť před použitím galvanické žehličky nanesou séra, zvýší se až stonásobně jejich účinnost na pleť. Žehlička vyhlazuje vrásky a příznivě ovlivňuje hydrataci pokožky. Výsledek je vidět již po prvním použití.

Mikromasáž očního okolí

Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá zprůchodnění dutin.                                                                                                                                                                                                                         
Mikromasáž také posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé, snadno bývá poznamenáno věkem, vnějšími vlivy a únavou. Oči prezentují celkovou fyzickou a duševní kondici organismu.

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak.

Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.

Po této masáži, která je velmi příjemná, se budete nejenom cítit báječně odpočinutí, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.

Mikromasáž očního okolí je vhodná pro muže i ženy od 21 let, kdy kůže začíná stárnout.

Ženám po 30 letech věku doporučujeme chodit na mikromasáž jednou za měsíc – předejdete tím nežádoucí tvorbě váčků kolem očí.

Epilace

Už z doby kamenné se dochovaly přiostřené kameny a lastury a přibližně z 19. století př. n. l. měděné škrabky a pinzety, které sloužily coby nástroje primitivní depilace. Staří Egypťané zase odstraňovali nejen chloupky na těle, ale zakládali si i na hladce oholených hlavách. Vdechli také život prapůvodním voskovým metodám. Používali pruhy gázy s horkým voskem a po zatuhnutí pásky strhli i s chloupky.
Jaký je vlastně rozdíl mezi pojmy epilace a depilace? Při depilaci se odstraní pouze chloupek, zatímco jeho cibulka zůstane v pokožce. Jedná se např. o holení vousů nebo chloupků. Naproti tomu při epilaci je chloupek odstraněn i s cibulkou, často pomocí vosku, laseru, elektřiny atd. Oba pojmy jsou často zaměňovány nebo souhrnně označovány jako depilace.

V našem salonu Rio se budeme zabývat pouze Epilací, nikoli Depilací.