Kosmetika

O Vaši pleť se postará zkušená pracovnice, která se věnuje kosmetice již více než 7 let. Pracuje pouze s profesionálními produkty, proto používá špičkovou německou kosmetiku JANSSEN a světově proslulé australské vosky LYCON, které používá i Victoria Beckham.

Kosmetika Janssen je účinná profesionální kosmetika. O tom svědčí i fakt, že není volně dostupná na trhu, ale pouze u proškolených kosmetiček, podobně jako lék na předpis.

Epilační vosky Lycon jsou šetrné k citlivé pokožce. Zajímavostí těchto vosků je postup, že se aplikuje nejprve olej a po té vosk, který je schopen strhnout chloupky již od 1 mm.

Můžete se také těšit na přístrojové ošetření pleti, jako například kyslíkovou mezoterapii. Ta dodává mateřské buňce kyslík, vodu a živiny. Regeneruje, omlazuje, projasňuje. Pokožka je svěží a vypnutá. Je vhodná, pro každý typ pleti. Požadovaných výsledků, je dosaženo zvolením vhodné ampule. Například: liftingová, ke zpevnění pleti. S kyselinou hyaluronovou, k vysoké hydrataci. Nebo třeba s kmenovými buňkami, k regeneraci pleti. Výsledky jsou viditelné, již po prvním ošetření.

Kosmetika není vizážistika, jak se mnozí často domnívají. Nejde u ní o líčení, ale o léčení, regeneraci a relaxaci pleti. Proto není jen záležitostí žen, ale i mužů a celkově všech věkových kategorií.

Ceník - kosmetika
Povrchové čištění40 Kč
Pelling/napářka70 Kč
Ampule60 Kč
Hluboké čištění, dle typu pleti70-150 Kč
Kosmetická masáž180 Kč
Mikromasáž očního okolí100 Kč
Masky (krémové, liftingové, alginátové, kolagenové, atd.)100-400 Kč
Maska dekolt60 Kč
Kapsle/sérum40 Kč
Závěrečná úprava30 Kč
Epilace - Lycon
Ret, brada, tváře (komplet)200 Kč
Obočí80 Kč
Horní ret80 Kč
Nosní dírky80 Kč
Tváře120 Kč
Brada80 Kč
Třísla300 Kč
Podpaží200 Kč
Balíčky
Ošetření zlatou řadou MATURE SKIN1200 Kč
Letní hydratační ošetření mořskou řasou800 Kč
Oči
Barvení řas90 Kč / 110 Kč
Barvení obočí80 Kč / 100 Kč
Formování obočí30-50 Kč
Epilace
Ruce170 Kč
Celé nohy400 Kč
Lýtka200 Kč
Ruce
Masáž rukou130 Kč
Parafínový zábal100 Kč

Těšíme se na Vás

Postaráme se nejen o Vaši dokonalou vizáž, ale také o Vaši duševní pohodu. Z našeho salonu odchází žena vždy krásná, s vysokým sebevědomím a v dobré náladě. Muž odpočatý a plný energie.