Masáže


Salon Rio masáž

V našem salonu Rio se na masáže používá speciální výhřevná infračervená lampa Solmed 2. Tato lampa zajistí prohřev celého těla, prohřívání šíje, zad a nohou. Výborným pomocníkem je při naší anticelulitidové masáži, kde působí hlubokým prohřátím do podkožní tukové vrstvy a urychluje látkovou přeměnu v cévách.

S každým klientem předem zkonzultujeme jeho zdravotní stav a k tomu vybereme vhodnou masážní, zábalovou a aromatickou terapii.

Využijte nabídky masáží, které Vám vrátí dobrou náladu i energii. Zaměříme se na Vaše potřeby a přání. Objevte svět relaxace v příjemném prostředí našeho Salonu Rio

 

Relaxační masáž

Tradiční technika pro uvolnění těla, ducha i mysli. Podle Vašeho přání se zaměříme na Vaše problémové partie, které si zaslouží vyjímečnou péči. Při masáži dochází k uvonění šýje, zmírnění a odstranění bolesti zad, relaxaci svalů a působí regeneračně po fyzickém vypětí.

Masáž Salon RioMasáž lávovými kameny

Relaxační zážitek pro zklidnění těla i mysli, který je tradiční zejména na Havajských ostrovech a v Číně. Pokládáním kamenů zahřátých ve vodě o teplotě 37 – 40 stupnů na tělo docílíme kompletního prohřátí. Masáž je vhodná nejen v zimních měsících. Kameny totiž kromě tepla předávají také silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak energetické cesty napříč lidským tělěm.

Medová masáž

Technika, která Vás zbaví nejen naakumulovaného stresu, ale také toxických látek. Tělo se očistí od choroboplodných zárodků, vyčistí se zanesené póry a dojde k odstranění toxinů z těla. Medová masáž je unikátní pro svoje široké spektrum blahodárných vlivů. Pomáhá mimo jiné při žaludečních a střevních potížích, jaterních chorobách, depresích, kožních problémech, migrénách a také při chronickém únavovém syndromu.

Zábal Salon RioČokoládový zábal

Blahodárné účinky čokolády na lidský organismus jsou známi již stovky let. Tato procedura se doporučuje zejména pro uvolnění ztuhlých svalů, odplavení toxických látek a zkrášlení pokožky. Čokoláda působí na lidský mozek a podněcuje tvorbu dopamínu a uvolňování endorfinu – tedy zdroje štěstí. Po aplikaci se budete cítit příjemně uvolnění a odpočatí. Tento pocit Vám může vydržet i několik dní po proceduře.